TAPETY ŚCIENNE i FOTOTAPETY

Zapraszamy do krainy wysokiej jakości dekoracyjnych tapet ściennych. Bogaty wybór wzornictwa, tekstur i kolorystyki tapet ściennych i fototapet - od klasycznych i eleganckich po oryginalne, designerskie i nowoczesne - pozwoli zaaranżować każde wnętrze. Oferujemy tapety, fototapety i dekoracyjne panele ścienne  - w tym z efektem 3D - zarówno o un...

Zapraszamy do krainy wysokiej jakości dekoracyjnych tapet ściennych. Bogaty wybór wzornictwa, tekstur i kolorystyki tapet ściennych i fototapet - od klasycznych i eleganckich po oryginalne, designerskie i nowoczesne - pozwoli zaaranżować każde wnętrze. Oferujemy tapety, fototapety i dekoracyjne panele ścienne  - w tym z efektem 3D - zarówno o uniwersalnym zastosowaniu, jak i dedykowane do kuchni, łazienki, salonu, pokoju dziecięcego. 

Więcej
 • Tapety ścienne FILPASSION

  FILPASSION to francuski kreator i producent wysokiej jakości dekoracyjnych tapet ściennych. Firma od 1985 r. tworzy kolekcje tapet dające szeroki i niebanalny wybór wzornictwa, tekstur i kolorystyki.

  Profesjonalny zespół specjalistów firmy FILPASSION dba o najwyższe standardy jakości swoich produktów od projektu po dostawę.

 • Tapety ścienne LUTECE

  LUTECE jest francuskim producentem wysokiej jakości dekoracyjnych tapet ściennych. Wśród kolekcji tej marki znajdą Państwo szeroki asortyment tapet o nietuzinkowym, bogatym wzornictwie w przystępnych cenach.

 • Fototapety / panele HOUSE FRAME (Portugalia)

  House Frame Wallpaper jest firmą z Portugalii, która tworzy artystyczne tapety i panele dekoracyjne  łącząc kreatywność i oryginalność  z najwyższej  jakości  materiałami.

  Nieustanne kreowanie tapet jest rozwijane poprzez stałą  interakcję z klientami  oraz poprzez zachowanie najwyższych standardów, odpowiedzialność  i profesjonalizm  firmy . Te same cechy są wymagane od wszystkich kontrahentów House Frame .

 • Ekskluzywne angielskie tapety - 1838 Wallcoverings
  1838 Wallcoverings to kreator i producent wyjątkowej gamy najwyższej  jakości tapet i angielska marka z tradycją, kreowana już od 4 pokoleń jej właścicieli.  Firma rodzinna z siedzibą w Lancashire - zagłębiu pionierskich metod drukowania tapet - również dziś szczególnie dba o sztukę projektowania czerpiąc z ogromnego doświadczenia i wyczucia stylu.  Design oprawiony w te wartości w połączeniu z wykorzystaniem najnowszych technologii produkcji to prawdziwa uczta dla zmysłów.