TAPETY ŚCIENNE i FOTOTAPETY

Zapraszamy do krainy wysokiej jakości dekoracyjnych tapet ściennych. Bogaty wybór wzornictwa, tekstur i kolorystyki tapet ściennych i fototapet - od klasycznych i eleganckich po oryginalne, designerskie i nowoczesne - pozwoli zaaranżować każde wnętrze. Oferujemy tapety, fototapety i dekoracyjne panele ścienne  - w tym z efektem 3D - zarówno o un...

Zapraszamy do krainy wysokiej jakości dekoracyjnych tapet ściennych. Bogaty wybór wzornictwa, tekstur i kolorystyki tapet ściennych i fototapet - od klasycznych i eleganckich po oryginalne, designerskie i nowoczesne - pozwoli zaaranżować każde wnętrze. Oferujemy tapety, fototapety i dekoracyjne panele ścienne  - w tym z efektem 3D - zarówno o uniwersalnym zastosowaniu, jak i dedykowane do kuchni, łazienki, salonu, pokoju dziecięcego. 

Więcej
  • Ekskluzywne angielskie tapety - 1838 Wallcoverings
    1838 Wallcoverings to kreator i producent wyjątkowej gamy najwyższej  jakości tapet i angielska marka z tradycją, kreowana już od 4 pokoleń jej właścicieli.  Firma rodzinna z siedzibą w Lancashire - zagłębiu pionierskich metod drukowania tapet - również dziś szczególnie dba o sztukę projektowania czerpiąc z ogromnego doświadczenia i wyczucia stylu.  Design oprawiony w te wartości w połączeniu z wykorzystaniem najnowszych technologii produkcji to prawdziwa uczta dla zmysłów.