O nas…

  Od 1996 roku firma Euro Decor jest na polskim rynku dystrybutorem najwyższej jakości tkanin i firan dekoracyjnych, tkanin obiciowych, obiektowych i specjalistycznych, a także tapet dekoracyjnych i tekstyliów domowych. Jako jedna z pierwszych firm na rynku wprowadziliśmy sprzedaż kuponową tkanin, wyposażając odbiorców w niezbędne do tego typu sprzedaży profesjonalne próbniki.

 Współpracujemy na zasadzie wyłączności z czołowymi producentami tkanin, firan, tapet, paneli dekoracyjnych / fototapet oraz narzut z Francji , Hiszpanii, Włoch i Portugalii. Reprezentujemy w Polsce takie marki tkanin jak CASAMANCE®, O.THEVENON®, JOVER®, ALDECO®, SIMTA® oraz ELVIN®/CHANAN®. Współpracujemy też z producentami ekskluzywnych mebli oferując najwyższej jakości tkaniny obiciowe (tapicerskie).

Tkaniny, firany i narzuty

 Szeroka gama wzorów dekoracyjnych i obiciowych wzbogacana jest co najmniej dwa razy w roku o najnowsze kolekcje, prezentowane przez naszych dostawców podczas największych targów branżowych jak np. Heimtextil czy Maison et Objet. Aby spełnić najwyższe wymagania klientów w zakresie kompleksowej aranżacji wnętrz nasza oferta obejmuje kilka tysięcy wzorów tkanin i firan dekoracyjnych, tkanin obiciowych i specjalistycznych (obiektowych i outdoorowych).

Wszystkie tkaniny posiadają kilkanaście koordynatów w szerokiej gamie kolorystycznej, dając możliwość tworzenia z nich dekoracji okien, ścian oraz mebli, dekoracji dostosowanych do gustu i osobowości nawet najbardziej wymagającego klienta. Zaaranżowane w ten sposób wnętrze nabiera niespotykanego piękna i głębokiej harmonii.

Nasza działalność to także kompleksowe usługi w zakresie projektowania, pomiaru, szycia firan i zasłon oraz wszelkich dekoracji związanych z tkaniną.

Tapety ścienne, dekoracyjne, fototapety

   Obok tkanin oferujemy także coraz większy wybór dekoracyjnych tapet ściennych oraz tekstyliów domowych i obiektowych. Posiadamy w wyłącznej dystrybucji katalogi z kolekcji francuskich tapet: FILPASSION® oraz LUTECE®, a także ścienne artystyczne panele dekoracyjne marek: HOUSE FRAME® (Portugalia) i Yo2® (Holandia). Naszym klientom proponujemy również takie ciekawostki designerskie jak np. tureckie tapety tekstylne marki ELVIN®, czy też holenderskie panele dywanowe z firmy Yo2®.

Tapety akustyczne (dźwiękochłonne)

Od wielu lat zajmujemy się także dystrybucją profesjonalnych materiałów akustycznych: tapet akustycznych (dźwiękochłonnych) oraz izolacyjnych paneli akustycznych marki SEMPATAP®. Są one stosowane m. in. w hotelach, biurach, instytucjach publicznych , szkołach, salach konferencyjnych, obiektach komercyjnych, restauracjach, a także budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym, gdzie występuję konieczność zapewnienia mieszkańcom izolacji od hałasu oraz komfortu akustycznego.

Naszymi odbiorcami są nie tylko profesjonalne studia aranżacji wnętrz, dekoratornie, studia dekoracji, galerie czy specjalistyczne placówki handlowe. Są nimi także architekci i projektanci, oraz instytucje publiczne i prywatne jak np. teatry, opery, szkoły, hotele, restauracje, developerzy itd.

Salon w Krakowie - zapraszamy!

   Z myślą o projektantach, architektach wnętrz oraz o osobach urządzających wnętrza zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu w Krakowie, w którym w miłej atmosferze, możecie Państwo obejrzeć naszą bogatą ofertę, wybrać interesujące próbniki, jak również uzyskać fachową pomoc w zakresie dekoracji tkaniną i nie tylko.                                                   Zachęcamy do współpracy oraz korzystania z naszych usług !

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, 

gdzie specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy naszą ofertę detaliczną !

Będzie ona stopniowo rozszerzana o kolejne grupy produktów.

Pozostając do Państwa dyspozycji zapraszamy na zakupy !