Ekskluzywne angielskie tapety - 1838 Wallcoverings
1838 Wallcoverings to kreator i producent wyjątkowej gamy najwyższej  jakości tapet i angielska marka z tradycją, kreowana już od 4 pokoleń jej właścicieli.  Firma rodzinna z siedzibą w Lancashire - zagłębiu pionierskich metod drukowania tapet - również dziś szczególnie dba o sztukę projektowania czerpiąc z ogromnego doświadczenia i wyczucia s...
1838 Wallcoverings to kreator i producent wyjątkowej gamy najwyższej  jakości tapet i angielska marka z tradycją, kreowana już od 4 pokoleń jej właścicieli.  Firma rodzinna z siedzibą w Lancashire - zagłębiu pionierskich metod drukowania tapet - również dziś szczególnie dba o sztukę projektowania czerpiąc z ogromnego doświadczenia i wyczucia stylu.  Design oprawiony w te wartości w połączeniu z wykorzystaniem najnowszych technologii produkcji to prawdziwa uczta dla zmysłów. 
Więcej
 • Kolekcja Camellia

  Kolekcja Camellia zainspirowana jest  klimatem pełnej paproci i  kwiatów wiktoriańskiej szklarni i z wyczuciem uzupełniona o nowoczesne akcenty w postaci  geometrycznych płytek i teksturowanych pasków. 

  Zawiera kombinację Grasses Greener, Denim Blues, Rose Golds, Neutral i Sparkle, połączonych  z metalicznymi atramentami oraz wyraźnymi teksturami.

 • Kolekcja Rosemore

     Elegancka kolekcja Rosemore inspirowana jest angielskimi wiejskimi ogrodami pełnymi delikatnych liściastych ścieżek, rozkwitających kwiatów róży, mglistych leśnych scen i delikatnie wyrafinowanych zwojów adamaszku.

     Kolekcja zawiera połączenie delikatnych szarości, delikatnych różów, ciepłej żółci i dymnego błękitu. W połączeniu z subtelnymi teksturami  - delikatne odcienie każdego z wzorów kolekcji Rosemore zapewnią odrobinę spokoju każdemu wnętrzu

 • Kolekcja Avington

     Kolekcja Avington wprowadza nieco więcej przygody wyrażonej w gamie wzorów, stworzonych dla dodania dramatyzmu       i wzmocnienia akcentów. Czerpiąc inspirację z angielskich rezydencji, kolekcja ta składa się z wyrafinowanych, momentami oszałamiających wzorów uzupełnionych o jedwabiste klasyki.

     Kolekcja obejmuje subtelne odcienie pasujące do monochromu i metalu oraz bogate złote odcienie i miękkie ziemiste barwy.