OBRUSY Beauville

Beavillé – to legendarna marka określająca produkty najwyższej klasy – obrusy, bieżniki , serwety i inne akcesoria domowego użytku. Firma usytuowana w miejscowości Ribeauvillé we Francji wyrosła z kultywowanej od ponad dwóch wieków tradycji ręcznego druku na tkaninach tworząc własny i jedyny w swoim rodzaju styl produktów. Na dzień dzisiejszy ma...

Beavillé – to legendarna marka określająca produkty najwyższej klasy – obrusy, bieżniki , serwety i inne akcesoria domowego użytku. Firma usytuowana w miejscowości Ribeauvillé we Francji wyrosła z kultywowanej od ponad dwóch wieków tradycji ręcznego druku na tkaninach tworząc własny i jedyny w swoim rodzaju styl produktów. Na dzień dzisiejszy marka Beauvillé jest synonimem połączenia luksusu, bardzo wysokiej jakości i tradycji. Firma proponuje 2 kolekcje na rok, które sprzedawane są na całym świecie.

Każdy etap produkcji to wysiłek wielu specjalistów – począwszy od doboru szlachetnych surowców z wyłącznie naturalnych włókien, druku na tkaninie z użyciem najtrwalszych na rynku barwników po finezję motywów, kreatywność wzorów i szacunek do tradycji. Wszystkie te elementy budują prestiż i wizerunek solidnej marki słynnej na całym świecie.

Więcej
na stronę