Tapety akustyczne, panele akustyczne, produkty dźwiękochłonne

Oferujemy Państwu pełną gamę produktów firm SEMPATAP® i TEXDECOR®, pozwalających pozbyć się problemów akustycznych związanych z:

• pogłosem, echem, 
• izolacją akustyczną,
• hałasem uderzeniowym,

oraz 

• dokonać renowacji zniszczonych ścianZastosowanie:

Tapety i panele akustyczne (płyty izolacyjne)  Sempatap® są stosowane w szczególności w biurach, pomieszczeniach urzędowych i administracyjnych, szkołach, salach wielofunkcyjnych, restauracjach, w zbiorowym budownictwie mieszkaniowym, gdzie występuję konieczność zapewnienia komfortu akustycznego.

Tapeta Sempatap® 5 mm zmniejsza zjawisko echa, amortyzuje silne dźwięki i tworzy bardzo miłą atmosferę akustyczną. Na całym polu częstotliwości słyszalnej współczynnik absorpcji dźwiękowej wzrasta do 32%. Na polu wysokiej częstotliwości wskaźnik ten wynosi 75%.

Tapeta Sempatap® 10 mm posiada współczynnik absorpcji dźwiękowej, który dla 1000 Hz wynosi 55%.

Panel akustyczny (płyta) SEMPAPHON ISO® stanowi realną barierę przed hałasem przenikającym z (oraz do) innych pomieszczeń. Jest efektywnym izolatorem akustycznym.

Sempaphon ISO® składa się z dwóch elementów. Pierwszy z komponentów jest wyprodukowany na bazie nie tkanego włókna szklanego, powleczonego gąbką i lateksem SBR. Drugi jest płytą z włókna mineralnego.

Sempaphon ISO®, który tworzy płyta mineralna i Sempaphon Absorb®, przykleja się do ściany kolejno płytami obok siebie zostawiając miejsce na wypełnienie między nimi.

Kontakt:

e-mail:    info@eurodecor.com.pl

lub:         sempatap@eurodecor.com.pl

tel.:   +48  604 414 687


Zobacz broszurę informacyjną dotyczącą produktów akustycznych Sempatap® (2 części):

część 1

http://www.eurodecor.inventcom.eu/img/cms/Sempatap/Broszura Sempatap PL (1 z 2).pdf

część 2

http://www.eurodecor.inventcom.eu/img/cms/Sempatap/Broszura Sempatap PL (2 z 2).pdf