Obrus SAINT-TROPEZ- kolor perłowy (3 perle) Zobacz większe

Obrus SAINT TROPEZ - kolor perłowy (3 perle)

Nowy

Obrus marki Beaville wykonany w 100% z bawełny satynowej

Obrus SAINT-TROPEZ 

kolor perłowy (3 perle)

nr ref.: 11633

Dostępny  w wymiarach (cm):

                120 X 120  (nowość!)

170 x 170

170 x 240

170 x 310


Polecamy także:

 Bieżnik SAINT TROPEZ -kolor perłowy (3 perle)

  50 x 150 cm

Serweta SAINT TROPEZ - kolor perłowy (3 perle)

38 x 48 cm

Więcej szczegółów

651,00 zł

Beavillé – to legendarna marka określająca produkty najwyższej klasy – obrusy, bieżniki , serwety i inne akcesoria domowego użytku.

Firma usytuowana w miejscowości Ribeauvillé we Francji wyrosła z kultywowanej od ponad dwóch wieków tradycji ręcznego druku na tkaninach tworząc własny i jedyny w swoim rodzaju styl produktów.

Marka Beauvillé jest synonimem połączenia luksusu, bardzo wysokiej jakości i tradycji. Firma proponuje 2 kolekcje na rok, które sprzedawane są na całym świecie.

Każdy etap produkcji to wysiłek wielu specjalistów – począwszy od doboru szlachetnych surowców z wyłącznie naturalnych włókien, druku na tkaninie z użyciem najtrwalszych na rynku barwników po finezję motywów, kreatywność wzorów i szacunek do tradycji. Wszystkie te elementy budują prestiż i wizerunek solidnej marki słynnej na całym świecie.

Tkanina perkalowa jest bardzo gładka i ma zwarty splot, dzięki czemu jest niezwykle miła w dotyku. Zapewnia więc najwyższy komfort użytkowania. Prosty splot włókien oraz ich zwarcie zapewniają niezwykłą miękkość i trwałość. Obrusy nawet po wielu praniach nie rozciągają się – na długo zachowując piękną formę. 

Obecnie jest jedną z najbardziej pożądanych i ekskluzywnych tkanin bawełnianych. 

Niegdyś bawełna perkalowa był produktem niezwykle wyszukanym, specjalnie sprowadzanym z Indii wschodnich. Obecnie perkal jest surowcem bardziej dostępnym.

Obrusy z bawełny perkalowej polecamy dla wymagających klientów, którzy dbają o jakość i piękno w swoich domach, restauracjach, hotelach itp.. Perkal to szykowny i unikatowy materiał, a jednocześnie nie jest materiałem zimnym (jak np. satyna).

W odróżnieniu od niektórych materiałów, wykonanie obrusów właśnie z perkalu daje możliwość jej barwienia oraz umieszczenia na niej wzorów techniką nadruków.

Dzięki temu wykonanie tekstyliów z perkalu daje możliwość tworzenia niezwykłych wzorów, zgodnych z wytycznymi najnowszych trendów designu.

Ostatnio przeglądane