Tapeta akustyczna SEMPATAP® noflame 5mm

Nowy

Specjalistyczna tapeta akustyczna (mata akustyczna) SEMPATAP® noflame 5mm (wersja niepalna z atestem M1) - zdecydowanie poprawia akustykę pomieszczeń - likwidując szkodliwe i niekorzystne zjawiska akustyczne takie jak:  pogłos, odbicia/kakofonia dźwięków, rezonans akustyczny, itp.  Czas realizacji zamówienia:  5 do 8 dni roboczych.

Więcej szczegółów

1 285,00 zł

UWAGA !!!

KOSZT DOSTAWY  WSZYSTKICH TAPET AKUSTYCZNYCH

JEST USTALANY WYŁĄCZNIE INDYWIDUALNIE  - po kontakcie z biurem / obsługą sklepu 

(telefonicznie , mailowo, przez kontakt bezpośredni itp.)

Sempatap noflam 5 mm posiada atest niepalności M1 na podłożu o klasie niepalności  M0.PV SME n° 149-10.

Tapeta SEMPATAP® noflame 5 mm jest dostępna w formie rolek o wymiarach:  12,50 m  x 1 m

Podstawowym zadaniem tapety jest likwidacja niekorzystnych i szkodliwych zjawisk akustycznych  - często występujących wewnątrz pomieszczeń -  takich jak:  pogłos,  odbicia / kakofonia dźwięków, rezonans akustyczny, itp.

 Dzięki wieloletniej specjalizacji i doświadczeniu producenta, składowi surowcowemu, strukturze fizyko-chemicznej , specjalnej mikro-porowej i wielowarstwowej konstrukcji  -  tapety te z najwyższą skutecznością  absorbują  dźwięki w szerokim spektrum częstotliwości. 

SEMPATAP® noflame 5mm bardzo skutecznie absorbuje  dźwięki w szerokim spektrum częstotliwości  - wykazując się szczególną skutecznością w zakresie pochłaniania częstotliwości średnich i wysokich (proporcjonalnie do wzrostu częstotliwości / wysokości dźwięku).  Współczynnik absorbcji  dźwięku  αs = 0,32 oznacza, że 32% dźwięków jest pochłanianych (absorbowanych) w szerokim (całym) zakresie częstotliwości.

Maksymalną wartość α=0,75 tapeta SEMPATAP® noflame 5mm osiąga w przedziale wysokich częstotliwości.

   Jednocześnie jest produktem uniwersalnym pod kątem możliwości zastosowania w przestrzeniach  (pomieszczeniach) o różnym przeznaczeniu użytkowym i funkcji,  niezależnie od kubatury czy kształtuSEMPATAP® noflame 5mm jest od lat  stosowany w dużych przestrzeniach kubaturach (np. hole budynków użyteczności publicznej,  galerie handlowe,  hale sportowo–widowiskowe, centra kongresowe, sale i pomieszczenia konferencyjne, kina, teatry, restauracje, przestrzenie biurowe).  Z powodzeniem jest także  używany w budownictwie wielorodzinnym (np. wewnętrzne  ciągi komunikacyjne, części wspólne,  klatki schodowe, garaże podziemne, itp.) oraz w indywidualnych (prywatnych) aplikacjach takich jak wnętrza domów jednorodzinnych , kinach domowych , pomieszczeniach odsłuchowych audio, itp.

   W zależności od stopnia i natężenia  problemu (wymaganego stopnia absorbcji akustycznej) można stosować w całym pomieszczeniu (zalecane), czyli na wszystkich powierzchniach  ścian i suficie,  lub na poszczególnych newralgicznych powierzchniach.

Oporność termiczna  Sempatap® noflame 5mm:  R=e/ =0,106 m2.K/W

SEMPATAP® noflame 5 mm  stanowi również  barierę ochronną przeciwko wilgoci, pleśni oraz uszkodzeniom powodowanym zjawiskiem skraplania.

Tapetą  SEMPATAP® noflame 5mm można pokrywać pęknięcia i nierówności  ścian / sufitów dzięki  jego elastyczności  (zdolność do rozciągania, ściskania,  zginania.

SEMPATAP® noflame 5 mm wpływa na oszczędność energii cieplnej tworząc dodatkową izolację termiczną pomieszczenia (ścian i sufitu).

Ostatnio przeglądane